Michele Letizia Polska Sp. z o.o., ul. Obozowa 16, 62-800 Kalisz, tel. + 48 62 502 31 71, fax + 48 62 502 31 81 mailto:office@letizia.com.pl

Historia

Historia firmy „Michele Letizia” S.p.a. datuje się od 1969 roku, kiedy to we Włoszech w miejscowości Cerano powstał zakład produkujący taśmy elastyczne, stosowane przede wszystkim w branży damskiej bielizny osobistej.

Zastosowanie nowoczesnych technologii, głęboka analiza produktów z branży bieliźniarskiej, uwzględnienie wymogów rynku i wprowadzenie najnowszych systemów kontroli jakości pozwoliło firmie na intensywny rozwój przez wszystkie lata jej działalności, a w końcu na osiągnięcie znaczącej pozycji na rynku światowym.

Obok strategii stosowania najnowszych innowacji technologicznych równocześnie została stworzona sieć sprzedaży w krajach Europy, również w jej części wschodniej, między innymi w Rumunii i w Polsce.

To właśnie w Polsce, w 1998 roku firma „Michele Letizia” S.p.a. otworzyła filię w Kaliszu, gdzie zespół sprzedawców z powodzeniem wprowadził na rynek polski wyroby włoskiej produkcji .

Po dwóch latach działalności na rynku rodzimym, sprzedaż powiększyła się o eksport do krajów nadbałtyckich.

W marcu 2007 roku firma „Michele Letizia Polska” Sp. z o.o. przeniosła się do nowej siedziby poszerzonej o pierwszą w Polsce barwiarnię taśm do produkcji bielizny osobistej w systemie ciągłym z awangardowym parkiem maszynowym, respektującym w pełni ochronę środowiska naturalnego.

W firmie znajduje się modernistyczna oczyszczalnia ścieków i rygorystycznie jest przestrzegane prawo obowiązujące w tym sektorze przemysłu.

Zarówno taśmy, jak i inne akcesoria bieliźniarskie są barwione w kolorach zgodnie z życzeniem klienta przy zachowaniu wysokich standardów jakości, co umożliwia nowoczesny, i skrupulatny system kontroli.

Od samego początku firma „Michele Letizia Polska” Sp. z o.o. kładzie szczególny nacisk na wysoki poziom kadry technicznej i świadczonych usług, co w efekcie pozwala zwiększyć ilość obsługiwanych klientów, skraca terminy dostaw oraz poprawia jakość oferowanych produktów .

Firma „Michele Letizia Polska” Sp. z o.o. to doskonały partner dla wszystkich tych, którzy szukają innowacyjności, wysokiej jakości towaru oraz serwisu usług świadczonego na najwyższym poziomie.

prodRight